O nas

 
 

Nasza ekipa składa się z dziesiątek osób. Pracownicy biura, kierowcy, piloci – bez nich nasze wyjazdy byłyby niemożliwe do zrealizowania. Każdy z członków naszej drużyny stara się cały czas podnosić swoje kwalifikacje, wiedzę i turystyczne rozeznanie. Niektórzy z nas działają w turystyce całe dekady, inni chętnie i pokornie korzystają z ich doświadczenia. Ale każdemu z nas przyświeca ten sam cel – Wasze zadowolenie i radość z wyjazdu! Nigdy nie spoczywamy na laurach. Cały czas podnosimy jakość oferowanych usług. Jesteśmy praktykami. Mamy fachową wiedzę na temat każdego proponowanego wyjazdu, gwarantujemy bezpieczne przejazdy komfortowymi autokarami klasy VIP, a przede wszystkim – relaks i nieśpieszne, niezapomniane poznawanie świata.

 

Właściciel

Robert Caban - człowiek legenda. Szef wszystkich szefów i mózg całej firmy. Zamiast wprowadzać dane w programy logistyczne - wystarczy zapytać Roberta. Swoją miłość do dużych aut będąc małym kajtkiem zaczynał od fascynacji traktorem. W wieku kilkunastu lat zaczął prowadzić autobusy. Całe szczęście zrobił w międzyczasie prawo jazdy. Dzisiaj ma w swojej firmie kilkanaście autokarów. Nigdy nie spoczywa na laurach - regularnie wymienia flotę na nową. Zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Wiecznie zabiegany, ale mimo to osiągalny dla klientów. Jego uśmiechem możnaby obdzielić pułk kawalerii. Oczekuje czasów kiedy telefony komórkowe będą wszczepiane do organizmu - na pewno zostanie jednym z pierwszych klientów takiej usługi. Prócz znakomitych umiejętności logistcznych i fachu w kierowaniu autokarem, Robert fantastycznie tańczy - przekonała się o tym niejedna turystka, która nie śmiała mu odmówić wspólnego tańca.


Kierowcy

Kto pojechał raz z naszymi kierowcami nie chce jeździć z innymi. Część z nich swój talent do prowadzenia autokarów odkryła już 30 lat temu, gdy zaczynała swoją przygodę z autobusami. Ich fotograficzna pamięć pozwoli im odnaleźć się nawet w amazońskiej dżungli. Nie boją się nowych wyzwań. Nasi kierowcy, który potrafili przejechać autokarem do Syrii, zahaczając w międzyczasie o Jordanię. Zjeździli Europę wzdłuż i wszerz. Elegancki wygląd, wieczny uśmiech i profesjonalne podejście sprawiają, że rozkochują w sobie nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z naszych kierowców specjalizuje się w innym rejonie Europy. Albania , Bośnia i Hercegowina, Czechy, Chorwacja, Czarnogóra, Dania, Francja w tym na Lazurowe Wybrzeże i Alzacja, Grecja, Hiszpania (m.in. Costa Brava), Holandia, Litwa, Niemcy, Ukraina, Włochy, Węgry np. Budapeszt czy szlak winny nie stanowią dla naszej fachowej kadry żadnego wyzwania.


Gwarantujemy pełnie wrażeń i mnóstwo radosnych chwil. Nigdy nie byliśmy zwolennikami pośpiesznego zwiedzania. Wprost przeciwnie – wiemy, że wyjazd to Wasz urlop, zasłużony wypoczynek. Zamiast bezmyślnej bieganiny po zabytkach – proponujemy przemyślany program ułożony przez profesjonalistów: wizytę w winnicy, spokojne zwiedzanie pięknych miasteczek, lokalny wieczorek taneczny czy degustację lokalnych potraw i trunków. Każdy z nas – pracownik biura, kierowca i pilot – robi wszystko, by Wasz wyjazd był fantastycznym, relaksującym przeżyciem.